Elektroniczne depozytory kluczy

Depozytor Kluczy INFINITY GI

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo depozytory kluczy różnych producentów.

Pomimo tego, że podstawowa funkcjonalność depozytorów kluczy jest niemal identyczna (ochrona kluczy i kontrola ich obiegu) to unikalne cechy każdego oferowanego przez nas produktu pozwalają na dopasowanie rozwiązania do potrzeb klienta. 

Depozytory kluczy dostępne w naszej ofercie są idealnym uzupełnieniem systemu klucza master. 

 

Gwarancja najlepszej oferty

Jesteśmy dystrybutorem firmy ASSA ABLOY TRAKA , Roger oraz depozytorów z serii INFINITY, dlatego gwarantujemy, że produkty tych firm oferujemy na najkorzystniejszych warunkach w naszym regionie. Wszystkie depozytory kluczy (z wyjątkiem Traka21 i Roger RKD32) jak również skrytki depozytowe wyceniane są indywidualnie według ściśle określonych potrzeb klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Depozytory kluczy ASSA ABLOY TRAKA

 depozytory traka

 

 

Assa Abloy Traka to światowy lider w systemach zarządzania kluczami oraz przedmiotami.

Jako zaufany partner wielu firm i instytucji na całym świecie, Traka dostarcza szereg kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania kluczami i cennymi przedmiotami. Rozwiązania Traka zapewniają bezpieczeństwo ludziom, przedmiotom i budynkom, nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Zasoby warte ponad 50 mld. zł zabezpieczone przez rozwiązania ASSA ABLOY Traka

Dzięki jakości, innowacyjności oraz pełnemu zrozumieniu oczekiwań klientów, systemy Traka cieszą się reputacją godną pozazdroszczenia wśród firm oferujących podobne rozwiązania. Zanim produkt Traka trafi do klienta, jest poddawany rygorystycznym testom i szczegółowym kontrolom - wszystko w trosce o dostarczenie najwyższej jakości sprzętu i zadowolenie klienta.

Depozytory kluczy Traka to wybór wielu użytkowników. A

Traka to gwarancja jakości oraz niezawodności na wiele lat. 

Traka to gwarancja profesjonalnej obsługi pogwarancyjnej i dostępu do części przez co najmniej 10 lat !

Dostępne modele depozytorów