Depozytory kluczy ASSA ABLOY Traka

 

Assa Abloy Traka to światowy lider w systemach zarządzania kluczami oraz przedmiotami.

Jako zaufany partner wielu firm i instytucji na całym świecie, Traka dostarcza szereg kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania kluczami i cennymi przedmiotami. Rozwiązania Traka zapewniają bezpieczeństwo ludziom, przedmiotom i budynkom, nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Zasoby warte ponad 50 mld. zł zabezpieczone przez rozwiązania ASSA ABLOY Traka

Dzięki jakości, innowacyjności oraz pełnemu zrozumieniu oczekiwań klientów, systemy Traka cieszą się reputacją godną pozazdroszczenia wśród firm oferujących podobne rozwiązania. Zanim produkt Traka trafi do klienta, jest poddawany rygorystycznym testom i szczegółowym kontrolom - wszystko w trosce o dostarczenie najwyższej jakości sprzętu i zadowolenie klienta.

Depozytory kluczy Traka to wybór wielu użytkowników. 

Traka to gwarancja jakości oraz niezawodności na wiele lat. 

Traka to gwarancja profesjonalnej obsługi pogwarancyjnej i dostępu do części przez co najmniej 10 lat !

 

Przedstawiamy Traka Touch Pro. Ewolucja znanej i sprawdzonej serii urządzeń Traka Touch.

Bazująca na niezawodnej serii Traka Touch, seria Traka Touch Pro jest rozwiązaniem bezpieczniejszym, solidniejszym i bardziej ekonomicznym, dodatkowo wzbogaconym o nowoczesny wygląd.

Seria Traka Touch Pro to najnowsze osiągnięcie w ewolucji systemów Traka, zbudowana z myślą o trwałości i elastyczności, mając na uwadze zrównoważony rozwój. Trójwarstwowe odporne na zarysowania drzwi oraz metalowe panele, zapewniają dodatkową ochronę, czyniąc urządzenie mniej podatne na atak.

Traka Touch Pro to seria o zoptymalizowanych wymiarach zapewniających dodatkową przestrzeń i łatwiejsze zarządzanie kluczami. Budowa modułowa zapewnia uniwersalność i elastyczność, a nowoczesny wygląd sprawia, że seria Traka Touch Pro wkomponuje się w każde wnętrze.

 

Dostępne modele depozytorów Traka

 

ASSA ABLOY Traka21

Grupa Infinity jest autoryzowanym dystrybutorem systemów Traka21 w Polsce. Urządzenia sprzedawane przez nas objęte są wsparciem ze strony producenta. Dodatkowo, oferujemy 24 miesiące gwarancji i jako jedyni w Polsce posiadamy serwis urządzeń Traka21.

Depozytor kluczy Traka21 to najnowocześniejszy produkt w rodzinie depozytorów Traka, łączący sobie zalety produktów typu stand-alone oraz technologię RFID.

System #Traka21 pozwala na skuteczne zarządzanie i kontrolowanie 21 kluczy (lub pęków), w bezpiecznej i wytrzymałej obudowie. Dostęp do kluczy posiadają tylko wcześniej zdefiniowani użytkownicy.

Zarządzanie kluczami nigdy nie było prostsze! Kup teraz! 

ASSA ABLOY Traka Touch Pro

Systemy Traka Touch Pro to zaawansowany system zarządzania kluczami, projektowany i produkowany indywidualnie dla każdego klienta.
Z uwagi na to, że jest to urządzenie całkowicie niezależne od pozostałych struktur IT, wymaga tylko podłączenia do zasilania.

Jeśli to za mało, systemy Traka Touch Pro mogą być połączone w sieć i zarządzane centralnie z poziomu oprogramowania TrakaWeb.
Depozytory dostępne w sklepie Jeden-Klucz.pl

 

Traka Web 

Traka Web to oprogramowanie służące do centralnego zarządzania depozytorami oraz systemami skrytek serii Touch. Zalecane szczególnie, kiedy dysponujemy większą ilością systemów zainstalowanych w różnych miejscach.

Zastosowanie aplikacji Traka Web, poza wygodą zarządzania urządzeniami serii Touch, pozwala na wykorzystanie dodatkowych funkcjonalności, niedostępnych w systemach stand-alone.

 

Traka V Touch

Depozytor kluczy Traka V Touch to najnowsze urządzenie w serii Traka Touch, łączące sobie zalety produktów Touch oraz kompaktowy rozmiar.

System Traka V Touch pozwala na skuteczne zarządzanie i kontrolowanie 5 kluczami (lub pękami), w bezpiecznej i wytrzymałej obudowie. System przeznaczony jest do lokalnego przechowywania najważniejszych kluczy, które dodatkowo wymagają zdalnego zarządzania poprzez aplikacje Traka Web.

Depozytor dostępny w sklepie Jeden-Klucz.pl