Depozytory kluczy ASSA ABLOY TRAKA

 depozytory traka

 

 

Assa Abloy Traka to światowy lider w systemach zarządzania kluczami oraz przedmiotami.

Jako zaufany partner wielu firm i instytucji na całym świecie, Traka dostarcza szereg kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania kluczami i cennymi przedmiotami. Rozwiązania Traka zapewniają bezpieczeństwo ludziom, przedmiotom i budynkom, nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Zasoby warte ponad 50 mld. zł zabezpieczone przez rozwiązania ASSA ABLOY Traka

Dzięki jakości, innowacyjności oraz pełnemu zrozumieniu oczekiwań klientów, systemy Traka cieszą się reputacją godną pozazdroszczenia wśród firm oferujących podobne rozwiązania. Zanim produkt Traka trafi do klienta, jest poddawany rygorystycznym testom i szczegółowym kontrolom - wszystko w trosce o dostarczenie najwyższej jakości sprzętu i zadowolenie klienta.

Depozytory kluczy Traka to wybór wielu użytkowników. A

Traka to gwarancja jakości oraz niezawodności na wiele lat. 

Traka to gwarancja profesjonalnej obsługi pogwarancyjnej i dostępu do części przez co najmniej 10 lat !

Dostępne modele depozytorów

 

 

ASSA ABLOY Traka21

Depozytor kluczy Traka21 to najnowocześniejszy produkt w rodzinie depozytorów Traka, łączący sobie zalety produktów typu stand-alone oraz technologię RFID.

System #Traka21 pozwala na skuteczne zarządzanie i kontrolowanie 21 kluczy (lub pęków), w bezpiecznej i wytrzymałej obudowie. Dostęp do kluczy posiadają tylko wcześniej zdefiniowani użytkownicy.

Zarządzanie kluczami nigdy nie było prostsze! Kup teraz! 

ASSA ABLOY Traka Touch

Systemy Traka Touch to zaawansowany system zarządzania kluczami. Z uwagi na to, że jest to urządzenie całkowicie niezależne od pozostałych struktur IT, wymaga tylko podłączenia do zasilania.

Jeśli to za mało, systemy Traka Touch mogą być połączone w sieć i zarządzane centralnie z poziomu oprogramowania TrakaWeb.

Traka Web 

Traka Web to oprogramowanie służące do centralnego zarządzania depozytorami oraz systemami skrytek serii Touch. Zalecane szczególnie, kiedy dysponujemy większą ilością systemów zainstalowanych w różnych miejscach.

Zastosowanie aplikacji Traka Web, poza wygodą zarządzania urządzeniami serii Touch, pozwala na wykorzystanie dodatkowych funkcjonalności, niedostępnych w systemach stand-alone.

 

Traka V Touch

Depozytor kluczy Traka V Touch to najnowsze urządzenie w serii Traka Touch, łączące sobie zalety produktów Touch oraz kompaktowy rozmiar.

System Traka V Touch pozwala na skuteczne zarządzanie i kontrolowanie 5 kluczami (lub pękami), w bezpiecznej i wytrzymałej obudowie. System przeznaczony jest do lokalnego przechowywania najważniejszych kluczy, które dodatkowo wymagają zdalnego zarządzania poprzez aplikacje Traka Web.