Depozytory kluczy Roger

 

Depozytor kluczy Roger RKD32

Depozytor kluczy Roger RKD32 to elektro-mechaniczny system zarządzania kluczami w obiekcie.

Każdy klucz, za pomocą jednorazowej plomby, połączony jest z brelokiem RFID.

Unikalne cechy depozytora kluczy Roger RKD32 czynią go wartościowym rozwiązaniem przy zarządzaniu kluczami.

Klucze mogą być podzielone na dwie grupy (zewnętrzną i wewnętrzną) – użytkownik nie może pobrać klucza z grupy wewnętrznej, przed oddaniem pozostałych kluczy z grupy zewnętrznej.

Tryb biurowy pozwala na pobranie i zwrot kluczy bez konieczności wcześniejszej identyfikacji a system rezerwacji na zabezpieczenie klucza na potrzeby określonego użytkownika.

Depozytor kluczy Roger RKD32 pozwala na mechaniczne zwolnienie kluczy w przypadku awarii systemu. Dwa odmienne klucze mechaniczne zabezpieczają proces zwolnienia.

Depozytor kluczy RKD32 rejestruje wszelkie zdarzenia w jego obrębie: pobranie, zwrot kluczy, otwarcia i zamknięcia drzwi, jak również próbę siłowego otwarcia depozytora lub jego obudowy.

Obsługa odbywa się poprzez zintegrowany z urządzeniem dotykowy panel sterujący z przejrzystym i czytelnym dla użytkownika interfejsem. Jeden panel może obsługiwać do 4 urządzeń w postaci modułu głównego i rozszerzenia, co daje łącznie 128 kluczy obsługiwanych przez jeden panel.

Depozytor kluczy RKD32 może działać zupełnie autonomicznie lub za pomocą systemu kontroli dostępu RACS5. Dodatkowe oprogramowanie pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniem, a możliwość integracji z innymi systemami kontroli dostępu na obsługę urządzenia bezpośrednio z ich poziomu.

Dostępne modele depozytorów

 

 

 

 

Depozytor kluczy Roger RKD32
to elektro-mechaniczny system zarządzania kluczami w obiekcie. Każdy klucz, za pomocą jednorazowej plomby, połączony jest z brelokiem RFID.