ASSA ABLOY Traka - Depozytory Kluczy

Depozytory kluczy, laptopów i broni ASSA ABLOY Traka

 

Traka to światowy lider w systemach zarządzania kluczami oraz przedmiotami.

Jako zaufany partner wielu firm i instytucji w ponad 40 krajach na całym świecie, Traka dostarcza szereg kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań
z zakresu zarządzania kluczami i cennymi przedmiotami. Rozwiązania Traka zapewniają bezpieczeństwo ludziom, przedmiotom i budynkom, nawet
w najbardziej wymagających środowiskach.

Ponad 50 mld. zł zabezpieczone przez rozwiązania ASSA ABLOY Traka

Dzięki jakości, innowacyjności oraz pełnemu zrozumieniu oczekiwań klientów, systemy Traka cieszą się reputacją godną pozazdroszczenia wśród firm oferujących podobne rozwiązania. Zanim produkt Traka trafi do klienta, jest poddawany rygorystycznym testom i szczegółowym kontrolom - wszystko w trosce o dostarczenie najwyższej jakości sprzętu i zadowolenie klienta.

ASSA ABLOY Traka21

to najnowocześniejszy produkt w rodzinie depozytorów Traka, łączący sobie zalety produktów typu stand-alone oraz technologię RFID.


System #Traka21 pozwala na skuteczne zarządzanie i kontrolowanie 21 kluczy (lub pęków), w bezpiecznej i wytrzymałej obudowie. Dostęp do kluczy posiadają tylko wcześniej zdefiniowani użytkownicy.

Zarządzanie kluczami nigdy nie było prostsze! Kup teraz!
Depozytor jest gotowy do pracy bezpośrednio po wyjęciu z pudełka!

 

ASSA ABLOY Traka Touch
to zaawansowany system zarządzania kluczami z wbudowanym mechanizmem sterującym.
Z uwagi na to, że jest to urządzenie całkowicie niezależne, do prawidłowego działania nie wymaga podłączenia do sieci komputerowej.
Wszystko co należy zrobić, aby je uruchomić to podłączenie do źródła zasilania.

 

Jeśli to za mało, systemy Traka Touch mogą być połączone w sieć i zarządzane centralnie z poziomu oprogramowania TrakaWeb.

 

Traka Web 

Traka Web to oprogramowanie służące do centralnego zarządzania depozytorami oraz systemami skrytek serii Touch. Zalecane szczególnie, kiedy dysponujemy większą ilością systemów zainstalowanych w różnych miejscach.

Traka Web umożliwia stały podgląd systemów przez niemal każde urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową, znajdujące się w sieci, np. tablet, notebook czy smartfon. Liczba kluczy, którymi można zarządzać przez Traka Web jest niemal nieograniczona. Głównymi atutami Traka Web są łatwość obsługi, przejrzystość i czytelność interfejsu użytkownika. Komunikacja z Traka Web może zostać zaszyfrowana co zwiększa bezpieczeństwo.

 

Skrytki depozytowe Traka

Systemy elektronicznych skrytek Traka to idealne rozwiązanie do kontroli dostępu do wielu wartościowych przedmiotów takich np. radia, tablety, telefony, skanery ręczne a nawet broń. Zastosowanie technologii RFID gwarantuje, że dany przedmiot został zwrócony do skrytki. Z kolei opcja ładowania urządzeń pozwala na wydanie użytkownikowi zawsze najbardziej naładowanego egzemplarza.

System inteligentnych skrytek Traka jest dostępny w wielu różnych rozmiarach i opcjach, a poszczególne skrytki mogą być dedykowane do przechowywania określonego przedmiotu.

Depozytor kluczy Traka V Touch

to najnowsze urządzenie w serii Traka Touch, łączące sobie zalety produktów Touch oraz kompaktowy rozmiar.


System Traka V Touch pozwala na skuteczne zarządzanie i kontrolowanie 5 kluczami (lub pękami), w bezpiecznej i wytrzymałej obudowie. System przeznaczony jest do lokalnego przechowywania najważniejszych kluczy, które dodatkowo wymagają zdalnego zarządzania.