Depozytor kluczy Roger RKD32
to elektro-mechaniczny system zarządzania kluczami w obiekcie. Każdy klucz, za pomocą jednorazowej plomby, połączony jest z brelokiem RFID.

 

depozytor roger rkd32

 

Depozytor kluczy Roger RKD32

Klucze przechowywane są w mechanicznie blokowanych gniazdach a ich pobranie możliwe jest tylko przez autoryzowane osoby identyfikowane w systemie za pomocą kodu PIN lub/i karty zbliżeniowej. Urządzenie pozwala na przypisanie uprawnień jednej osoby do wielu kluczy, jak również jednego klucza do wielu osób. Dodatkowo, możliwe jest określenie przedziałów czasowych w jakich klucze mogą być pobrane przez użytkowników.

Klucze mogą być podzielone na dwie grupy (zewnętrzną i wewnętrzną) – użytkownik nie może pobrać klucza z grupy wewnętrznej, przed oddaniem pozostałych kluczy z grupy zewnętrznej.

Tryb biurowy pozwala na pobranie i zwrot kluczy bez konieczności wcześniejszej identyfikacji a system rezerwacji na zabezpieczenie klucza na potrzeby określonego użytkownika.

Depozytor kluczy Roger RKD32 pozwala na mechaniczne zwolnienie kluczy w przypadku awarii systemu. Dwa odmienne klucze mechaniczne zabezpieczają proces zwolnienia.

System RKD32 rejestruje wszelkie zdarzenia w jego obrębie: pobranie, zwrot kluczy, otwarcia i zamknięcia drzwi, jak również próbę siłowego otwarcia depozytora lub jego obudowy.

Obsługa odbywa się poprzez zintegrowany z urządzeniem dotykowy panel sterujący z przejrzystym i czytelnym dla użytkownika interfejsem. Jeden panel może obsługiwać do 4 urządzeń w postaci modułu głównego i rozszerzenia.

Depozytor kluczy RKD32 może działać zupełnie autonomicznie lub za pomocą systemu kontroli dostępu RACS5. Dodatkowe oprogramowanie pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniem, a możliwość integracji z innymi systemami kontroli dostępu na obsługę urządzenia bezpośrednio z ich poziomu.

 Znalezione obrazy dla zapytania roger rkd32

Specyfikacja techniczna:

Wymiary:

Moduł główny: 535 x 935 x 183 mm (wys. x szer. x grub.)
Moduł rozszerzający: 535 x 675 x 183 mm (wys. x szer. x grub.)
Obsługa 32 kluczy w jednym module
Mechaniczna blokada breloka w gnieździe
Rejestracja zdarzeń w obrębie urządzenia
Rezerwacje kluczy
Harmonogramy czasowe
Dostęp przez kod PIN lub karty zbliżeniowe
Tryb biurowy pozwalający na pobranie/zwrot bez konieczności identyfikacji
7” panel dotykowy
Zasilanie zewnętrzne 12V
Możliwość integracji z systemami KD